Zawsze chciałem, by moja mama czuła się dumna z tego, co robi i gdzie pracuje, dlatego nigdy nie pozwalałem jej narzekać na swoją pracę sprzątaczki i zauważałem same jej pozytywne cechy. Uważałem, że mama zasługuje na każde wsparcie, jakie jestem jej w stanie zaoferować, bo to w końcu kobieta, która wydała mnie na świat.

Mama nigdy nie pogodziła się z tym, że na trzecim roku studiów z powodów rodzinnych musiała zrezygnować z nauki i podjąć pracę zarobkową. Traf chciał, że jedyną pracą, jaką wtedy mogła znaleźć była praca sprzątaczki i w tym zawodzie mama pozostała przez kolejnych kilkanaście lat swojego życia.

Jestem przekonany, że gdy moja mama zechciała coś zrobić ze swoim życiem zawodowym, to na pewno byłaby w stanie na nowo podjąć studia i zdobyć wykształcenie wyższe. Dzięki temu wykształceniu mogłaby porzucić ścierkę i szczotkę i zająć się czymś innym, pracownik sprzątaczka Piotrków Trybunalski.

Niestety mama już dawno przestała przejmować się swoim życiem  i swoją pracą, dlatego nie ma zamiaru nic w tych kwestiach zmieniać. Pogodziła się ze swoją rolą sprzątaczki, choć przez wiele lat cierpiała na tym jej duma. To dzięki wsparciu najbliższych mama zrozumiała, że wykonywany zawód nie musi definiować tego, kim jesteśmy. Może i mama na co dzień sprząta w swoim zakładzie pracy, ale po godzinach pracy prawdziwa z niej elegantka.

Dodaj komentarz