Pracownik Porządkowy - Teren Zewnętrzny

Miejsce pracy: Poznań, Nowe Miasto

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zatrudni:

PRACOWNIKA PORZĄDKOWEGO – TEREN ZEWNĘTRZNY 24,00/h

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferujemy:
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Szacunek i troskę o pracownika
Obowiązki:
  • Prace porządkowe – utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych 5 dni w tygodniu od pon. do piątku w godz. 6:00 do 16:00

Podobne oferty

29/07/22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Miejsce pracy: mazowieckie / Józefosław
- pilnowanie porządku, - dbanie o teren wewnętrzny i zewnętrzny szkoły, - pomoc w pracach konserwatorom, - inne prace zlecone przez przełożonego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...
Więcej informacji
29/07/22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Miejsce pracy: lubelskie / Ryki
Dbanie o porządek na terenie przedszkola. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: osoba powyżej 30 r. ż.