Pracownik serwisu sprzątającego

People make places
Miejsce pracy: Duchnice

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki:
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, szatni i toalet.
Wymagania:
  • Wysoka kultura osobista,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00 lub 17:00-21:00,
  • Niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą i szkolenia,
  • Pracę w przyjaznym miłym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz.