Wykonując zlecone mi zadania i obowiązki w domu mojej pracodawczyni nie powinnam się zajmować niczym innym  tylko sprzątaniem, prasowaniem i odkurzaniem – normalnymi obowiązkami w zawodzie sprzątaczki, pracownik sprzątaczka Siemianowice Śląskie.

Niestety, akurat dzisiaj musiałam na chwilę przerwać pracę, by skorzystać z zasobów Internetu. Przez przypadek w trakcie sprzątania wylałam tłuszcz z patelni na biały dywan i plama nie chce zejść. Próbowałam zniwelować ją wszelkimi możliwymi sposobami, ale niestety mi się nie udało. Jedyną nadzieją jest Internet i jego niezgłębiona mądrość.

Mam wielką nadzieję, że uda mi się znaleźć jakąś przydatną radę, bo byłoby kiepsko, gdyby po powrocie do domu mój zleceniodawca zamiast wysprzątanego spotkania napotkał wielką plamę z tłuszczu na swoim drogocennym dywanie.

Pracując jako sprzątaczka w całym swoim życiu zniwelowałam wiele różnorodnych plam – jednych wymagających, innych nieco mniej i do tej pory uważałam się za prawdziwą specjalistkę w tej dziedzinie. Niestety, trafiła kosa na kamień i muszę przyznać, że z tą plamą nawet ja mam duży problem. Wolę nie myśleć co to będzie gdy nie uda mi się wywabić tego brudu z dywanu. Nie stać mnie na odkupienie takiego drogiego chodnika.

Dodaj komentarz